Zaměstnání

AstraZeneca se řadí mezi přední světové farmaceutické společnosti. Má vlastní výzkumný program a silné portfolio vysoce inovativních produktů zaměřených na tyto terapeutické oblasti: kardiovaskulární, respirační, gastrointestinální, onkologii, CNS, infekci a anestezii. AstraZeneca působí ve více jak 100 zemích a má více než 51 000 zaměstnanců. V České republice máme 110 kolegů.

Naším cílem je být nejlepší ve všech oblastech našeho podnikání. Uvědomujeme si, že náš úspěch závisí na našich zaměstnancích, a proto chceme být atraktivním a vyhledávaným zaměstnavatelem. Chceme vytvářet otevřené a férové prostředí, kde jsou zaměstnanci respektováni, povzbuzováni k vynikajícím výkonům a náležitě oceňováni. Podporujeme naše zaměstnance, aby rozvíjeli své schopnosti a dovednosti společně s růstem firmy.

Hledáme lidi se zápalem a nadšením, ochotné a schopné pracovat jako součást týmu, s energií a chutí se učit, s odhodláním uspět a přispět k našim cílům. Můžeme Vám nabídnout příležitosti pro osobní a profesní rozvoj společně s nadstandardními podmínkami mezinárodní farmaceutické společnosti.


Stránka je určena pouze pro odbornou veřejnost.
CZ-0664